Хебър успя и в Симитли, обърна мача, а Живко Петков се отпуши
Хебър успя и в Симитли, ...
 19.09.2020 21:08

СИМИТЛИ. Отборът на Хебър успя да обърне Септември в Симитли с 3:2 в изключително оспорван и завързан мач от седмия кръг на Втора професионална лига и след днешните мачове отново заема третото място във временното класиране. Гласовита агитка подкр

Теди Павлова стана шампион в бадминтона, върви по съпките на кака си
Теди Павлова стана шампион в ...
 19.09.2020 08:36

СОФИЯ. Държавна титла на двойки спечели състезтелката на Бадминтон скуош клуб Пазарджик Теодора Павлова. Преди часове в столичната зала “Европа” се проведе държавно-лично първенство за деца под 11 години. Участие взеха малки бадминтони

Стоян Самунев се върна в Хебър, влиза в щаба
Стоян Самунев се върна в ...
 24.07.2020 11:58

ПАЗАРДЖИК. Звездата на родния волейбол Стоян Самунев се върна в родния си ”Хебър”. Именно тук медалистът от световното първенство в Техеран през 2003 г. с младежките национали започва своя волейболен път като юноша. През април играещи

„Оборище” остава в Югозапада, Калпака си тръгна
„Оборище” остава в Югозапада, Калпака ...
 24.07.2020 06:54

Имаме три четвърти от нужния бюджет, търсим спонсори, признава Илия Анчев ПАНАГЮРИЩЕ. „Оборище” остава в трета дивизия. Президентът Илия Анчев също няма да хвърля кърпата след 30 годин

Исторически успех за младите волейболисти на \
Исторически успех за младите волейболисти ...
 24.07.2020 06:53

БУРГАС. След дълги години юношите на волейболния „Хебър” до 20 години успяха да се класират на държавни финали и да заемат призовото седмо място. В спора за 7-8 място хебърци се наложиха с 3:1 гейма (25:22; 25:21; 15:2

Приемаме 67-та Международна колоездачна обиколка на България
Приемаме 67-та Международна колоездачна обиколка ...
 23.07.2020 13:11

СОФИЯ. Българска федерация колоездене (БФК) и ДЗИ обявиха началото на 67-мата Международна колоездачна обиколка на България. Тази година Пазарджик и областта ще бъдат домакини на едно от най-популярните състезания, което събира именити спортисти о

Отборна златна купа за „Печенеги”
 23.07.2020 12:23

Първо място в крайното отборно класиране за юношите младша възраст на колоездачен клуб „Печенеги”. На 20 и 21 юли се проведе държавно лично отборно първенство за юноши и девойки младша възраст и юноши и девойки старша възраст, както и

Четири златни отборни купи за СК ”Шампион” от четири възможни!
Четири златни отборни купи за ...
 21.07.2020 19:15

ВАРНА. Четири отборни шампионски купи плюс бронз за петобойците на СК”Шампион” от провелото се Държавно първенство по модерен петобой в морската столица. Въпреки проблемите в подготовката на спортистите след пандемията шампионите спече

Трима наши футболисти са с коронавирус!
Трима наши футболисти са с ...
 21.07.2020 18:37

ПАЗАРДЖИК. Трима от ФК „Хебър” са с коронавирус. Преди минути резултатите от тестовете за КОВИД-19 са се оказали положителни. Чакат се резултатите за още един футболист и човек от спортно-техническия щаб - един от тях които и

С новата титла в бадминтона показахме, че няма кой да ни бие
С новата титла в бадминтона ...
 21.07.2020 06:17

Бяхме планували всичко и не допуснахме изненади, казва треньорът на шампионите Неделчо Кесов Еуфория настана в „Бадминтон скуош клуб Пазарджик” след спечелената и през тази година отборна титла от жените. На сайта с

Колишева със сребро от държавното по колоездене
Колишева със сребро от държавното ...
 20.07.2020 13:38

ПАЗАРДЖИК. Както „Знаме” писа, на 16 и 17 юли областният град бе домакин на държавно лично отборно първенство на писта за момичета и момчета. Представителката на домакините Никол Колишева спечели сребърен медал на 1000

Моделистите ни с 24 медала от първия кръг на държавното първенство по корабомоделен спорт и Националните ученически състезания
Моделистите ни с 24 медала ...
 20.07.2020 13:32

ПАЗАРДЖИК. Пазарджишките корабомоделисти спечелиха общо 24 медали – 9 златни, 8 сребърни и 7 бронзови, а детският отбор на пазарджиклии се класира на трето отборно място на държавното първенство и Националните ученически със