Хебър не можа да вземе победата от Локо
Хебър не можа да вземе ...
 24.10.2020 09:05

ГОРНА ОРЯХОВИЦА.  При нулево реми – 0:0, завърши двубоят между местния Локомотив  и Хебър в първия мач от 11-ти кръг на Втора ПФЛ. Така отборите си поделиха по една точка и не променят позицията си във временното класиране и Хебър

Над 180 ученици от 15 училища бягаха в Лекоатлетически крос „Златна есен“
Над 180 ученици от 15 ...
 24.10.2020 08:12

ПАЗАРДЖИК. Над 180 ученици от 15 училища взеха участие в лекоатлетически крос "Златна есен", който се проведе в парк остров "Свобода". Община Пазарджик осигури индивидуални награди на победителите във всички възрасти, както и к

Пазарджишките колоездачи със златна купа от Гранд при
Пазарджишките колоездачи със златна купа ...
 25.09.2020 13:19

КОТЕЛ. СКК "Печенеги" участва в Гранд при "Георги Сава Раковски" в балканския град, а старши треньорът Людмил Киров има защо да е доволен от резултатите. Тимът беше представен от Васил Попов, Кристиан Рибаров, Ян Терзов, Велиза

Хебър излиза срещу Динамо (Букурещ) днес
Хебър излиза срещу Динамо (Букурещ) ...
 24.09.2020 15:49

ПАЗАРДЖИК. Днес волейболният Хебър посреща румънския Динамо (Букурещ) в третата си контрола преди началото на новия сезон. Двубоят ще се състои от 19:00 часа в зала “Васил Левски” пред затворени врати, а многобройните фенове на „

Общинските работнически игри започнаха с футболния турнир за купа \
Общинските работнически игри започнаха с ...
 24.09.2020 15:22

С 40-то издание на работническия турнир по футбол на малки врати за купа „13 века България” стартираха 25-те Общински работнически игри „Спортна есен”, които се провеждат с помощта на Община Пазарджик. Патрон на турнира е к

Започва държавното първенство по ролкови ски за купа „Велинград“
Започва държавното първенство по ролкови ...
 23.09.2020 17:21

Спа столицата за четвърти път ще бъде домакин на Държавно лятно първенство по ролкови ски за купа „Велинград“. Събитието ще се проведе на 26-ти септември /събота/, а организатори на са ски клуб „Атлас”, община Велинград и Б

Кикбоксьорите на Спартак с 4 златни, 2 сребърни и 6 бронзови медала
Кикбоксьорите на Спартак с 4 ...
 23.09.2020 14:02

КОЗЛОДУЙ. С пълна кошница медали се върна Спортен клуб по кикбокс Спартак Пазарджик 2014 от международния турнир по кикбокс в стил лоукик в Козлодуй. Общо 14 състезатели на пазарджишкия клуб излязоха на ринга в няколко възрастови

Хебър се подсили с нов футболист - идва от Добруджа
Хебър се подсили с нов ...
 22.09.2020 19:48

С нов футболист се подсили Хебър в деня, в който Анди Краев официално бе представен като нов трансфер в столичния Левски. На стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик пък дойде Ивайло Лазаров. Халфът е роден на 11 април 1992 година и до м

Джудистите на СК „Кодокан” и Спортното училище с 14 медала и 2 купи от два международни турнира
Джудистите на СК „Кодокан” и ...
 21.09.2020 18:01

От два международни турнира джудистите на СК „Кодокан” и Спортното училище спечелиха 14 медала и се поздравиха с второ и трето място в отборното класиране. Турнирите се проведоха на 19 и 20 септември в Пловдив и Панагюрище и в тях учас

Тодор Попов: “Тенис за Пазарджик” ще прави модерна база на “Писковец” за всички тенисисти
Тодор Попов: “Тенис за Пазарджик” ...
 21.09.2020 16:14

ПАЗАРДЖИК. Кметът Тодор Попов обяви приключването на процедурата за концесионирането на тенис кортовете в парк "Писковец". Конкурсът е спечелен от консорциум "Тенис за Пазарджик". Срокът на конц

50 деца от баскетболния „Хебър” останаха без зала
50 деца от баскетболния „Хебър” ...
 20.09.2020 06:26

Мъжете ще домакинстват в Перущица, от Общината търсят решение на проблема ПАЗАРДЖИК. Баскетболистите на „Хебър” останаха без зала след като от Техникума по механо и електротехника им заявили, ч

Хебър успя и в Симитли, обърна мача, а Живко Петков се отпуши
Хебър успя и в Симитли, ...
 19.09.2020 21:08

СИМИТЛИ. Отборът на Хебър успя да обърне Септември в Симитли с 3:2 в изключително оспорван и завързан мач от седмия кръг на Втора професионална лига и след днешните мачове отново заема третото място във временното класиране. Гласовита агитка подкр

Спазвате ли трите Д - дистанция, дезинфекция, дисциплина?