Понеделник, 30 Nov 2020

Божо Делчев е шампион на националната универсиада
Божо Делчев е шампион на ...
 30.11.2020 12:44

Състезателят на СК „Кодокан” (Пазарджик) Божидар Делчев стана шампион на Националния университетски шампионат. Надпреварата се проведе на 28.11.2020г. в София  при изключителни мерки за безопасност. В категория до 73 кг Бо

„Хебър“ изпусна да вземе поне точка от „Добруджа“
„Хебър“ изпусна да вземе поне ...
 29.11.2020 17:28

ДОБРИЧ. Фубтолистите на „Хебър“ паднаха с 1:2 от „Добруджа“ в двубой от ХV кръг на Втора лига, но „зелените“ можеха да си тръгнат поне с точка. На стадион „Дружба“ те натискаха „жълто-зелените&

12 медала за СК ”Тонус-спорт” от национално първенство
12 медала за СК ”Тонус-спорт” ...
 29.09.2020 14:57

Пазарджишкият СК "Тонус-спорт" спечели 12 медала от 15-то национално първенство по Шотокан карате до 12 години. Чистата равносметка е 3 златни медала, 4 сребърни и 5 бронзови, извоювани от 7 каратеки, с които клубът участва в пър

Плувците на “Шампион“ с 13 медала от турнир „Младост“
Плувците на “Шампион“ с 13 ...
 29.09.2020 09:22

ПЛОВДИВ. Плувците на СК “Шампион“-Пазарджик спечелиха 13 медала от провелия се под тепетата VII традиционен турнир по плуване “Младост“. Престижното състезание е организирано от едноименния клуб, а участие взеха около 200 п

Забравената спортна история: За профсъюзите във времето, когато правеха спорт
Забравената спортна история: За профсъюзите ...
 29.09.2020 06:40

В годината, в която Пазарджик е европейски град на спорта, е добре да си припомним или да научим неизвестни досега любопитни факти от историята на спорта не само в областния център, но и в някогашния Пазарджишки окръг. Свидетел, а в по

СК „Атлас” с добро класиране на Държавното лятно първенство по ролкови ски за Купа ”Велинград”
СК „Атлас” с добро класиране ...
 28.09.2020 18:57

ВЕЛИНГРАД. Спа столицата бе домакин за четвърти път на Държавно лятно първенство по ролкови ски за купа “ Велинград“ . Негови организатори са СК „Атлас“, община Велинград и Българска федерация по ски. В тазгодишното

Хебър ще защитава Суперкупата на 10 октомври
Хебър ще защитава Суперкупата на ...
 28.09.2020 15:39

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър ще защитават Суперкупата на България на 10 октомври, събота. Тогава „тигрите” на Атанас Петров се изправят срещу шампионите от Нефтохимик (Бургас). Срещата ще се състои от 18:00 часа

Държавна титла при мъжете и 5 медала за джудистите от Кодокан
Държавна титла при мъжете и ...
 28.09.2020 10:54

ПАЗАРДЖИК.  С пет медала и шампионска титла при мъжете се поздравиха домакините от СК Кодокан от завършилия държавен шампионат за мъже и жени до 23 години по джудо. Надпреварата  се проведе в областния град, а на татамитата в зала &bdquo

В памет на Георги Тонков дойдоха джудисти от 4 държави и ФСБ на живо
В памет на Георги Тонков ...
 27.09.2020 11:30

Спарта спечели първия международен  джудо мемориал, посветен на Властелина на свръхтежката категория ПАЗАРДЖИК.  Домакините от спортен клуб Спарта спечелиха първия Международен мемориал в памет на отишли

Волейболистите на Хебър биха Динамо и във втората контрола
Волейболистите на Хебър биха Динамо ...
 25.09.2020 19:52

Волейболният Хебър победи Динамо (Букурещ) с 3-0 гейма и във втората си контрола срещу 18-кратния шампион на Румъния. „Тигрите” затвориха трите части при 25:19, 25:15 и 25:19 точки в зала Васил Левски”. Да припомним, че вчера вол

ФК Хебър обърна и Созопол
 25.09.2020 19:35

ПАЗАРДЖИК. Пета поредна победа записаха футболистите на Хебър, надигравайки с 2:1 Созопол в мач от 8-ия кръг на Втора лига и вече са единственият отбор без загуба в първенството. Това стана след като лидерът Локомотив-София загуби с 2-3 от Кариана

Хебър с трета победа в контролите, би Динамо (Букурещ)
Хебър с трета победа в ...
 25.09.2020 14:10

ПАЗАРДЖИК. Снощи волейболистите на Хебър се поздравиха с трета победа в контролите. „Тигрите“ се наложиха над бронзовия медалист на северната ни съседка Динамо (Букурещ) с 3:1 (25:23, 23:25, 25:19, 26:24

Трябва ли учениците да ходят присъствено на училище?