Треньорът на годината Илко Аджов: Сашо е много чувствителен, никога не се е предавал
Треньорът на годината Илко Аджов: ...
 23.01.2022 06:45

„Връзката между състезател и треньор е като родителската. Със Сашо сме един екип и си вярваме”, казва треньорът на 2021 година Илко Аджов. „Аз трябва да знам какви емоции клокочат в него – какво

Спортист №1 на Пазарджик Александър Рибников: Искам да стана олимпийски шампион!
Спортист №1 на Пазарджик Александър ...
 23.01.2022 06:42

На първото ми състезание ме набиха здравата, но ми хареса да съм боец ПАЗАРДЖИК. Кикбоксьорът на „Спартак Пазарджик 2014“ Александър Рибников е

След корнер Живко върна Хебър на върха във Втора лига
След корнер Живко върна Хебър ...
 30.10.2021 19:08

ДОБРИЧ. Хебър отново е лидер във Втора професионална лига след като победи Добруджа с 1:0 в мач от 15-ия кръг. Единственият гол в мача вкара топстрелецът ни Живко Петков, който разтресе мрежата на добричлии още в 5-та минута след корнер.  Мак

Фокера: Дубълът на Хебър е удар в десетката!
Фокера: Дубълът на Хебър е ...
 30.10.2021 10:32

Вторият тим на „зелените” прекъсна с гръм и трясък черната си серия ПАЗАРДЖИК. Дубълът на Хебър е удар в десетката, това е нещо страхотно, емоционално заяви Спас Гигов-Фокера след победата на водения о

Хебър пише история! Отстрани Шахтьор и продължава в Шампионската лига!
Хебър пише история! Отстрани Шахтьор ...
 28.10.2021 19:43

МИНСК. Волейболните „тигри“ продължават да пишат история! Актуалният носител на Суперкупата и шампионската титла продължава в третия квалификационен кръг на Шампионската лига след като преди минути победиха Шахтьор (Солигорск)&nbs

Тенисистите на ТК “Панагюрище“ с две купи и два медала от шампионата на Южна България
Тенисистите на ТК “Панагюрище“ с ...
 28.10.2021 16:37

МОМЧИЛГРАД. Тенисистите на ТК  „Панагюрище“ се представиха отлично на държавното първенство-шампионат на Южна България за момчета и момичета до 13 години. На 23 и 24 октомври Момчилград  прие представителните отбори на полови

Над 200 деца от общината изминаха вкупом 3000 крачки (снимки)
Над 200 деца от общината ...
 27.10.2021 18:11

ПАЗАРДЖИК. Над 200 деца от училищата в общината направиха днес заедно обиколка на Острова, за да се включат в „Предизвикателството 3000 крачки всички заедно”. Организатори на проявата са Община Пазарджик и сдружение „Паза

Уникална Катрин и общо 4 златни и 2 сребърни медала за плувците на ”Каменград”
Уникална Катрин и общо 4 ...
 27.10.2021 14:40

СТАРА ЗАГОРА. Фурор на международния турнир „Руси Русев” направиха плувците на плувен клуб „Каменград” (Панагюрище). Катрин Радивчева бе обявена за най-добър състезател на турни

Пазарджик спечели Световната купа по мажоретен спорт!
Пазарджик спечели Световната купа по ...
 27.10.2021 12:23

ЗАДАР. Мажоретен състав „Мистерия“ спечели Световната купа по мажоретен спорт, която се проведе на 24.10.2021 г. в град Задар, Хърватия. В голявото състезание участваха 34 отбора от 10 държави. Мажоретен състав „Мистерия“ с

Голям успех за самбистите на СК „Кодокан“ и на Спортното училище на държавното
Голям успех за самбистите на ...
 25.10.2021 16:28

Трима наши самбисти отиват на световното в Холандия ПАНАГЮРИЩЕ. Младите надежди на СК „Кодокан“ и Спортното училище успяха да постигнат отлични

Трето място за клуба по бадминтон „Георги Бенковски“ на Държавното във Варна
Трето място за клуба по ...
 25.10.2021 12:09

Бадминтон клуб „Георги Бенковски“ (Пазарджик) завоюва трето място на Държавното отборно първенство под 15 години за юноши и девойки, което се проведе във Варна. Клубът взе участие с девойки в следния състав

Президентът на ВК ”Хебър” Александър Иванов: Можем да продължим в Шампионската лига, фаворит сме в Суперлигата
Президентът на ВК ”Хебър” Александър ...
 24.10.2021 10:46

Испанците ни бяха отписали и предварително уреждаха мача с „Шахтьор” ПАЗАРДЖИК. Волейболният шампион „Хебър” спечели Суперкупата на България и премина първото стъпало в квалификационния