Хебър привлече в редиците си централният бранител Милен Гамаков.  30-годишният бургазлия пристига на стадион "Георги Бенковски" като свободен агент.  В мъжкия пр

Волей националите тренираха с най-малките “тигърчета“ на Хебър!
Волей националите тренираха с най-малките ...
 25.07.2024 12:59

ПАЗАРДЖИК. Националният отбор на България по волейбол тренира с децата на Хебър! Най-малките играчи от школата на представителния волейболен клуб на Пазарджик и момичетата от отбора под 13 години посетиха тренировката на волей националите в с

Хебър оцеля и за трети пореден път е в елита! Обърна Етър с 3:1 в епична битка на стадион “Георги Бенковски“!
Хебър оцеля и за трети ...
 25.05.2024 22:34

ПАЗАРДЖИК.Хебър оцеля в елита и ще играе за трета поредна година в Първа efbet лига! "Зелените" победиха с 3:1 гостите от Етър, след като губеха с 0:1. Но пък и "болярите" до почивката играха така, сякаш не нашите, а те се боря

Бронз от отритото първенство на Малайзия за Габриела и Стефани Стоеви
Бронз от отритото първенство на ...
 25.05.2024 13:17

КУАЛА ЛУМПУР. На продължаващият в столицата на Малайзия открит турнир по бадминтон “Малайзия Мастерс” с награден фонд $ 420 000 състезателките на Бадминтон-скуош клуб "Пазарджик" Стефани и Габриела Стоеви се класира

Честита нова титла! Баскетболният Хебър отново е шампион на ББЛ в “А“ група регион Юг!
Честита нова титла! Баскетболният Хебър ...
 25.05.2024 11:53

ПАЗАРДЖИК. Шампионите на ББЛ регион Юг група „А“ отново е Хебър Пазарджик! Хебърци категорично победиха отбора на Хасково 2:0 във финалната серия и спечелиха златните медали за сезон 2023/2024. Вчера в зала „Иван Симеонов

Всички до Хебър! Мачът на истината е довечера! Всички на стадиона!
Всички до Хебър! Мачът на ...
 25.05.2024 10:02

ПАЗАРДЖИК. Днес е мачът на истината! Днес от 20:30 часа Хебър излиза в решителна битка срещу Етър за запазване на мястото си в елита на българския футбол в последния 35-и кръг за сезона. В тази връзка от футболния клуб призоваха за присъ

„Спортът на Пазарджик“ - грациозен, усмихнат, на победители (снимки)
„Спортът на Пазарджик“ - грациозен, ...
 23.05.2024 18:08

Спортът в Пазарджик има своето ярко бъдеще с толкова много талантливи деца, уверени са в Община Пазарджик

Браво! Плувците на СК “Делфин“ с 2 златни и 4 сребърни медала от международен турнир
Браво! Плувците на СК “Делфин“ ...
 23.05.2024 17:32

САНДАНСКИ. Шест медала и куп призови места спечелиха плувците на Спортен клуб "Делфин" (Пазарджик) на завършилото Международно състезание по плуване SANDANSKI CUP 2024. По три медала завоюваха Венцислав Колев и Виктор Добр

14-годишният Петьо стана герой след като катурна 35-годишен републикански рекорд за скоростни модели
14-годишният Петьо стана герой след ...
 23.05.2024 06:30

ПАЗАРДЖИК-РУСЕ. В герой се превърна 14-годишният Петър Симидчийски от Модел-яхт клуб „Пазарджик“, след като подобри републиканския рекорд в клас F3 за скоростни модели на първия кръг на Републиканското първенство в Русе, поставен

Сред най-добрите 9! Малките футболисти на ОУ “Проф. Иван Батаклиев“ стигнаха финалите
Сред най-добрите 9! Малките футболисти ...
 22.05.2024 08:30

Футболният отбор на ОУ „Проф. Иван Батаклиев“, който спечели областния междуучилищен турнир по футбол, който се организира от БФС и БАМФ, с подкрепата на „Саяна“,  спори за купата с още 8 тима. На 21 май в Казанлъ

Димитър Димитров ще представя Панагюрище и България на европейското първенство в Будапеща
Димитър Димитров ще представя Панагюрище ...
 20.05.2024 17:12

СОФИЯ-ПАНАГЮРИЩЕ. Най-перспективната надежда на Тенис клуб "Панагюрище" Димитър Димитров от 22 до 26 май ще вземе участие в европейското първенство за деца до 13 години в гр. Букурещ - Румъния. Митко е определен

Костандовец излиза на европейското по борба в Баку до 23 години
Костандовец излиза на европейското по ...
 20.05.2024 16:30

Костандовецът Мартин Шишеков ще представя България на европейското първенство за младежи до 23 години. Националът по класическа борба на "Локомотив Пловдив", ученик на спортно училище "Васил Левски&