Четвъртък, 02 Май 2024

Вицерепубликанска титла по бокс за СК “Марица“ (Пз) и Спортното училище! Без малко и бронз...
Вицерепубликанска титла по бокс за ...
 28.04.2024 12:04

ПЕТРИЧ. Вицерепубликанска титла и без малко злато за боксьора на „Марица“ (Пз) Радослав Митанков. Съотборникът му Станислав Димитров пък бе близо до бронза, но отпадна на четвъртфинал. Равностойни и интригуващи срещи определиха

Любо Пенев бесен: Играхме срещу 14! Това е подигравка!
Любо Пенев бесен: Играхме срещу ...
 13.04.2024 20:04

Много емоционален и разочарован от загубата с 1:3 и свиренето на съдийската бригада бе наставникът на Хебър Любослав Пенев. “От самото начало видяхме, че не играем срещу 11, а срещу 14. Абсолютно редовен гол, няма заса

Станой Табаков се закани: Ще нокаутирам англичанина в първия или втория рунд!
Станой Табаков се закани: Ще ...
 07.04.2024 07:39

Станой Табаков - Кобрата се закани да направи още един

Днес Хебър ще спира 23-годишна серия на Левски
Днес Хебър ще спира 23-годишна ...
 04.03.2024 11:11

В днешното гостуване на Левски на стадион "Георги Бенковски" срещу Хебър "сините" ще защитават 23-годишна серия срещу "гробарите". В двубоя от 17:30 часа столичани ще искат да вземат реванш от Хебър, ко

Хебър хвърли бомбата! 2:1 на “Лаута“! /ОБНОВЕНА/
Хебър хвърли бомбата! 2:1 на ...
 24.02.2024 14:59

ПЛОВДИВ. Футболистите на Хебър хвърлиха бомбата в 22-я кръг на efbet Лига. Четата на Любо Пенев побе Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в инфарктен мач, а победният гол дойде в 11-ата минута на добавеното време на втората част. "С

Има или няма прозрачност в Хебър?! Управата на клуба с оставки на масата, но засега няма да ги подава