Тенис клуб “Панагюрище“ - извор на шампиони с църцарикане на спонсори
Тенис клуб “Панагюрище“ - извор ...
 16.04.2024 07:38

Преди часове тенисистите спечелиха сребърните медали на държавното ПАНАГЮРИЩЕ. Тенисът на маса е емблематичен за средногорския град, а ТК „Панагюрище“ е марката, която работи на широка основа с под

На държавното по бокс: Двама шампиони от двама участници за БК “Марица“!
На държавното по бокс: Двама ...
 14.04.2024 16:43

ПЛЕВЕН. Двама шампиони от общо двама участници за Боксов клуб „Марица“ (Пазарджик)! Това е равносметката от Държавното лично отборно първенство и Купа България за ученици. Стоян Христосков и Симеон Спасов, които са седмокласници в Спор

Mомчетата на ТК \
Mомчетата на ТК "Панагюрище“ станаха ...
 11.04.2024 09:43

ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ. Радостни емоции и отново много отличия за тенисистите на ТК „Панагюрище“ финалът до 13 години, изигран в гр. Полски Тръмбеш. Капитанът на отбора Димитър Димитров за сетен път изигра невероят

Актьорите от „Студията“ дариха наградата си от „Океан от любов“ на „Феникс“ – театралната формация, обединяваща деца и младежи с и без увреждания
Актьорите от „Студията“ дариха наградата ...
 04.04.2024 11:48

Братя Владигерови гледаха представлението на отличените от публиката ПАЗАРДЖИК. Ясни са вече имената на отличените спектакли и формации от 18-ото

Следпървоаприлско: Хуморът на земляка ни проф. Георги Брадистилов
Следпървоаприлско: Хуморът на земляка ни ...
 03.04.2024 07:48

„Задачата на науката е да обясни това, което е невъзможно да се разбере.“ Този афоризъм е на панагюреца проф. Георги Брадистилов (1904-1977). Той е ярко светило в математиката, а в навечерието на Деня на шегата ви предлагаме среща

Отново отличници: СК “Шампион“ с титла и четири бронзови купи при големите възрасти в петобоя!
Отново отличници: СК “Шампион“ с ...
 01.04.2024 08:24

СОФИЯ. След Пазарджик и Варна петобойците на СК „Шампион“ (Пз) демонстрираха обичайната класа и на завършилото Държавно първенство под 22 години, мъже и жени в столицата, макар и в редуциран откъм титуляри състав. Състезателите на Анна

Четири дни Пазарджик ще е театър и „Океан от любов“
Четири дни Пазарджик ще е ...
 29.03.2024 07:49

Младежкият театрален фестивал „Океан от любов“ ще се проведе от 29 март до 1 април в Младежки дом – Пазарджик. В тазгодишното издание продукциите си ще представят трупи от Пазарджик, София, Банкя, Вар

Маестро Паликаров е номиниран за Музикант на годината в националната анкета на БНР
Маестро Паликаров е номиниран за ...
 27.03.2024 09:08

Всеки може да го подкрепи, ето как Главният художествен ръководител на Симфоничния оркестър в Пазарджик - проф. д-р Григор Паликаров е включен в националната анкета

СК “Шампион“ жъне богата реколта след дългогодишен труд, без конкуренция е и във Варна
СК “Шампион“ жъне богата реколта ...
 26.03.2024 07:05

На последното държавно клубът спечели 8 купи и 8 медала при 11-15-годишните Центърът на модерен петобой в България е Пазарджик. И не само, защото тук има 4 клуба. На изминалото държавно първенство за възрастите U1

Петобойката на “Олимпиец“ Криси Денина спечели титлата на Държавното, клубът е и с отборно сребро
Петобойката на “Олимпиец“ Криси Денина ...
 24.03.2024 20:18

ВАРНА.  Кристина Денина от Спортен клуб „Олимпиец“ (Пазарджик) спечели републиканската титла при девойките младша възраст на завършилото в морската столица Държавно първенство по модерен петобой за радост на треньорите Димитър Дон