Тодор Попов и Веселин Минев откриват турнира „Грабни купата“ в Пазарджик
Тодор Попов и Веселин Минев ...
 16.04.2021 12:40

Бившият национал по футбол Веселин Минев ще е сред официалните лица, които тази събота ще открият втория турнир от веригата „Грабни купата“. Днес стана ясно, че въпреки желанието си, събитието ще пропусне брат му Йордан, както "Зн

Посрещаме Купата и шампионите от Хебър в 18 часа пред залата
Посрещаме Купата и шампионите от ...
 16.04.2021 11:24

"Каним всички да отпразнуваме заедно шампионската титла!|" Такъв призив отправиха от щаба на волейболните шампиони на Хебър, които триумфираха с шампионската титла в Суперлигата при мъжете, след като спечелиха финалния плейоф срещу Нефто

22.03.2021 13:31

ПАЗАРДЖИК. Успешно представяне записаха младите джудисти на СК „Кодокан“ и Спортното училище на проведеното в почивните дни много оспорвано състезание по джудо. Те спечелиха четири медала от държавния личен шампионат за мъже и жени, ко

В дъжда СК „Шампион“ се поздрави с три купи на държавното по модерен петобой
В дъжда СК „Шампион“ се ...
 21.03.2021 19:39

ПАЗАРДЖИК. „Дъжд се лее из ведро, а "Шампион" пак е номер едно!“ Така се поздравяваха петобойците от пазарджишкия спортен клуб след края на държавното първенство по модерен петобой до 13 и до 15 години. Дъждовно

Плувците-отличници на„Каменград“ с 9 медала от международен турнир „Младост“
Плувците-отличници на„Каменград“ с 9 медала ...
 21.03.2021 16:58

ПЛОВДИВ-ПАНАГЮРИЩЕ. Поредното отлично представяне направиха панагюрските плувци от  СКП „Каменград“. Те спечелиха 9 медала от международния турнир „Младост" в града на тепетата, за радост на треньорите Димитър Авра

На Тодоровден СК „Шампион“ направи първо по рода си състезание по конен спорт
На Тодоровден СК „Шампион“ направи ...
 20.03.2021 19:57

ДОБРОВНИЦА. На днешния празник Тодоровден много зрители се събраха в селото на първото по рода си състезание по прескачане на препятствия. Надпреварата бе организирана от СК „Шампион“. В Добровница се намира конната база на клуба, къде

Трудно, но сладко! Хебър победи с 3:2 Септември в продължението
Трудно, но сладко! Хебър победи ...
 20.03.2021 18:11

ПАЗАРДЖИК. С гол в добавеното време футболистите на Хебър победиха у дома Септември (Симитли). Мачът от 24-ия кръг на Втора лига завърши при резултат 3:2 за "зелените". Дотогава момчетата на Николай Митов се чувстваха комфортно на терена

Нефтохимик си върна купата на България, Марица пак триумфира при жените
Нефтохимик си върна купата на ...
 19.03.2021 22:18

ПАЗАРДЖИК. Волейболният тим на Нефтохимик) спечели турнира за Купата на България при мъжете и така си върна трофея от Хебър, който в последните две години грабваше трофея. Прди броени минути бургазлии, водени от  Николай Желязков, надиграха Д

Утре приемаме държавното по джудо за мъже и жени, участват и 30 кодоканци
Утре приемаме държавното по джудо ...
 19.03.2021 19:41

ПАЗАРДЖИК. Приемаме най-голямото състезание по джудо от вътрешния шампионат за настоящата година. В случая то е и първият държавен турнир от официалния спортен календар на родната федерация – държавното първенство за мъже и жени. Надпреварат

Браво на Дара! Спечели злато, сребро и бронз на „Жулиета Шишманова”
Браво на Дара! Спечели злато, ...
 19.03.2021 14:19

БУРГАС. Страхотен успех записа състезателката на клуб „Диляна Прима“ Дара Стоянова на провелото се Държавно първенство по художествена гимнастика "Жулиета Шишманова" в зала "Младост" в Бургас. В многобоя при девойки