8 чуждестранни попълнения в Хебър
 02.07.2022 08:56

Футболният тим на Хебър финализира 8 входящи трансфера на чуждестранни футболисти, които вече имат &n

Владимир Манчев: ”Хебър” няма да трепери в елита, ще търсим възможно най-добро класиране
Владимир Манчев: ”Хебър” няма да ...
 02.07.2022 08:27

Ще дам всичко от себе си, за да се гордеят пазарджиклии със своя отбор ПАЗАРДЖИК. На прага на сезона ние разговаряме с Владимир Манчев – първият асистент на Пеа, непосредствено след лагера в Банско и преди п

Страхотен футболен турнир, оспорвани битки и златни медали за Хебър  на Фрезколиада
Страхотен футболен турнир, оспорвани битки ...
 06.06.2022 16:09

Хебър (Пазарджик) спечели златните медали на проведения футболен турнир за момчета, родени след 01.01.2010 година – част от Фрезколиада. Надпреварата се проведе на базата на стадион „Георги Бенковски“

Фрезколиада стъпи на тенис кортовете! Бъдещи таланти си дадоха среща в Пазарджик
Фрезколиада стъпи на тенис кортовете! ...
 06.06.2022 16:02

Страхотен тенис турнир за деца до 10 години и до 12 години се проведе в Пазарджик. Събитието бе част от Фрезколиада и събра над 100 бъдещи тенис таланти от цялата страна, а домакин бе ТК „Фаворит“ (Пазарджи

Младите волейболисти на Хебър спечелиха турнира от Фрезколиада
Младите волейболисти на Хебър спечелиха ...
 06.06.2022 15:55

ПАЗАРДЖИК. Момчетата на Хебър спечелиха първото издание на волейболния турнир на Фрезколида 2022! В надпреварата освен домакините взеха участие още отборите на Родопа (Смолян), Виктория Волей (Пловдив) и Марица (Белово). Волейболният турни

38 медала за пазарджишките моделисти от Държавното първенство и Националните ученически игри
38 медала за пазарджишките моделисти ...
 06.06.2022 07:45

ПАЗАРДЖИК. Общо 188 модела в секции “NS” и “M” по корабомоделизъм, управлявани от 45 юноши и 62 мъже, вдигнаха градуса на водата до точката на кипене в езерото на парк-остров „Свобода“ в Пазарджик на проведените

Капитанът на Хебър  Иван Станев поема вицешампиона Нефтохимик
Капитанът на Хебър Иван ...
 06.06.2022 07:37

Бившият национал и досегашен капитан на шампиона Хебър (Пазарджик) – Иван Станев, е новият играещ-треньор на вицешампиона Нефтохимик (Бургас), съобщи за колегите от BGvolleyball.com президентът на клуба Огнян Томов. През последните няколко с

Идват ли италианците в „Хебър”?
 06.06.2022 07:19

ПАЗАРДЖИК. Идват ли италианците в „Хебър”? Този въпрос си задават фенове, футболисти и деятели след като стана ясно, че италианско-швейцарският консорциум, който държеше властта в Царско село, дойде да преговаря за влизането си във фут

Фурор на СК “Шампион“ - 12 медала от Държавния турнир по плуване “Младост“!
Фурор на СК “Шампион“ - ...
 05.06.2022 09:36

ПЛОВДИВ. Фурор на състезателите на пазарджишкия клуб „Шампион“ и на Спортното училище от Държавния плувен турнир „Младост 2022“. Те се поздравиха с респектиращите общо12 медала при изключително силна конкуренция. Участ

Хебър чака жребия за Националните финали в ББЛ
Хебър чака жребия за Националните ...
 05.06.2022 08:16

Баскетболният мъжки отбор на Хебър чака жребия за Националните финали в ББЛ. Чопът ще бъде изтеглен в понеделник вечер (6 юни). Това ще стане непосредствено след мача за титлата в регион Запад на ББЛ А група, който ще се проведе в зала &bdquo

Държавното по тенис до 16 години се проведе в Пазарджик, ясни са шампионите
Държавното по тенис до 16 ...
 04.06.2022 19:48

Георги Георгиев от Тенис клуб "Хасково 2015" и Павел Маринов от варненския "Супер Спорт" станаха шампиони на двойки при юношите на Държавното лично първенство по тенис на открито до 16 години. Надпреварата от календара на Бълга

Тулуза представи Ники Къртев, Хебър му благодари
Тулуза представи Ники Къртев, Хебър ...
 04.06.2022 19:07

Френският елитен отбор Спейсърс (Тулуза) представи национала Николай Къртев като ново попълнение. Високият 204 сантиметра централен блокировач през последния сезон спечели требъл в България с Хебър (Пазарджик). 26-годишният българин е по