Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се начело на Суперлигата
Хебърци сразиха ЦСКА, бетонираха се ...
 23.01.2021 20:01

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на Хебър победиха и ЦСКА в отложен мач от четвъртия кръг на Суперлигата. „Тигрите” се справиха със селекцията на армейците за малко повече от час с 3:0 (25:13, 19, 20) в зала „Васил Левски”, а срещ

Хебър и Загорец направиха реми
 23.01.2021 15:55

ХИСАРЯ. При резултат 2:2 завърши третата контрола на Хебър. Футболистите на Николай Митов направиха 2:2 със Загорец (Нова Загора). Отборът на Мирослав Миндев, който отстрани „зелените“ в за Купата на България миналата година, вкара изр

Старши треньорът на „Локо” (Пд) Александър Тунчев:  Спокойствието свърши, но следваме мечтите!
Старши треньорът на „Локо” (Пд) ...
 23.11.2020 06:44

Радвам се за „Хебър” и се надявам отново да имаме много пазарджишки момчета в националния тим Александър Тунчев няма нужда от представяне. Бившият капитан на ЦСКА и част от „златното поколение” на „Хебър&rdquo

Дара Стоянова - в националния отбор по художествена гимнастика
Дара Стоянова - в националния ...
 20.11.2020 09:46

Състезателката на клуб "Диляна Прима" (Пазарджик) Дара Стоянова официално е част от националния отбор по художествена гимнастика индивидуално. Новината бе разпространена от БФХГ. Млада

Взехме домакинството на 1/8-финалите и на 1/4-финалите на CEV!
Взехме домакинството на 1/8-финалите и ...
 19.11.2020 16:31

ПАЗАРДЖИК. Областният град и ВК „Хебър” успяха да се преборят за изключително престижното домакинство на 1/8-финалите и 1/4-финалите на турнира за Купата на CEV. Двубоите ще се играят в периода 15-17 декември, съобщиха преди минути от

Хебърци вече са на осминафинал в CEV, чака ги руският „Зенит“
Хебърци вече са на осминафинал ...
 18.11.2020 19:44

ПАЗАРДЖИК. В тази вечер волейболният „Хебър“ победи и във втория си мач албанския „Ерзени“ (Шияк) в зала „Васил Левски“ във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV. Победата отново бе с категоричното 3

Каратеките на „Торнадо” закриха спортната година с 8 медала
Каратеките на „Торнадо” закриха спортната ...
 18.11.2020 14:27

ПЛОВДИВ. В последния за годината турнир по карате за годината турнир по карате шинкиокушин за деца (всички възрасти) - Национална купа „Пловдив”, състезателите на СК „Торнадо” спечелиха общо 8 медала. Пазар

Днес изпращаме председателя на „Стрелец 1893” Христо Ангелиев
Днес изпращаме председателя на „Стрелец ...
 18.11.2020 09:50

Почина Христо Ангелиев, председател на спортния клуб по ловна стрелба „Стрелец 1893“ и многократен медалист от наши и чуждестранни турнири, включително световни първенства. Погребението му ще е в 12.00 часа днес в гробищ

Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала за Купата на CEV
Волейболистите на „Хебър“ докосват осминафинала ...
 17.11.2020 19:58

"Тигрите" на Наско Петров биха албанския „Ерзени“ в първия евро мач ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на „Хебър“ постигнаха първата си победа във втория по сила европейски турнир за Купата на CEV.

Домакини бяхме на силен футболен турнир за деца, шампион е Локомотив (Пловдив)
Домакини бяхме на силен футболен ...
 16.11.2020 14:43

ПАЗАРДЖИК. Локомотив (Пловдив) спечели 7-то издание на националния детски футболен турнир "Орлета Къп 2020", орган

Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги чакат за историята
Албанските волейболисти пристигнаха, хебърци ги ...
 16.11.2020 14:37

ПАЗАРДЖИК. Волейболистите на албанския „Ерзени” (Шияк) пристигнаха в областния гр

Кметът Тодор Попов награди спортистите и треньора на „Кодокан“
Кметът Тодор Попов награди спортистите ...
 16.11.2020 09:58

Кметът на Пазарджик Тодор Попов отличи спортистите и треньора на СК „Кодокан“ Георги Георгиев за успехите им на Държавното отборно първенство по джудо за младежи и юноши старша възраст, където отборът спечели първото място. &bd

Смятате ли, че е уместно да се ваксинирате срещу КОВИД?

Резултати

ПРОДАВАМ: ПЕРАЛНЯ, ЗАПАЗЕНА, ВТОРА УПОТРЕБА,  ХЛАДИЛНИК, ВТОРА УПОТРЕБА, 0899 384 847.

ПРОДАВАМ: ПЕРАЛНЯ, ЗАПАЗЕНА, ВТОРА УПОТРЕБА, ХЛАДИЛНИК, ВТОРА УПОТРЕБА, 0899 384 847.