8 чуждестранни попълнения в Хебър
 02.07.2022 08:56

Футболният тим на Хебър финализира 8 входящи трансфера на чуждестранни футболисти, които вече имат &n

Владимир Манчев: ”Хебър” няма да трепери в елита, ще търсим възможно най-добро класиране
Владимир Манчев: ”Хебър” няма да ...
 02.07.2022 08:27

Ще дам всичко от себе си, за да се гордеят пазарджиклии със своя отбор ПАЗАРДЖИК. На прага на сезона ние разговаряме с Владимир Манчев – първият асистент на Пеа, непосредствено след лагера в Банско и преди п

Клуб “Пентатлон“ спечели 18 медала от турнира  за купа “Телекабел“
Клуб “Пентатлон“ спечели 18 медала ...
 13.06.2022 10:04

ПАЗАРДЖИК. Пет златни, шест сребърни и седем бронзови медала спечелиха състезателите от СК "Пентатлон" (Пазарджик) на провелия се турнир по фехтовка "Купа Телекабел" за момчета и момичета до 11 г., 13 г., 14 г., кадети и кадетк

Номер 1 са домакините от “Кодокан“ и Спортното училище на турнира “Кодокан Оупън“
Номер 1 са домакините от ...
 11.06.2022 19:18

ПАЗАРДЖИК. Впечатляващи успехи постигнаха младите джудисти на СК “Кодокан“ и Спортното училище на турнира „Кодокан оупън“ и безапелационно се класираха първи в отборното класиране. 17-то издание на турнира „Кодок

”Печенегите” ще се надъхват със славната колоездачна история на Татар-Пазарджик
”Печенегите” ще се надъхват със ...
 11.06.2022 09:05

ПАЗАРДЖИК. От началото на състезателната година колоездачите на „Печенеги” така и не могат да грабнат златото. В групите при децата, юношите младша и старша възраст, където ни е силата, само докосваме отличието от най-ценния метал, но

Панагюрци първи посрещнаха шефове на ЦСКА в националната им фен обиколка
Панагюрци първи посрещнаха шефове на ...
 10.06.2022 12:34

ПАНАГЮРИЩЕ. Късно вчера в камерната зала на Театър Дом паметник в историческия град се проведе първата от обещаните редица срещи между шефове и ръководни фактори на ЦСКА с фенове на "армейците" от цялата страна. Синът на Гриша

С 26 медала се върнаха велинградските плувци на Международния турнир „Младост”
С 26 медала се върнаха ...
 09.06.2022 12:36

През изминалия уикенд в Пловдив се проведе VIII международен плувен турнир „Младост”. В него взеха участие състезатели от 25 клуба. Двата велинградски клуба се представиха на високо ниво.

С 28 медала се поздравиха каратеките на ”Тонус-Спорт” на Купа ”Габрово”
С 28 медала се поздравиха ...
 09.06.2022 09:53

Състезателите на СК „Тонус-Спорт“ (Пазарджик) спечелиха внушителните 28 медала в различните възрасти и дисциплини на провелата се X Национална купа Габрово. В надпреварата взеха участие 270 състезатели от 19 клуба. СК"Тону

Жените на СК ”Пентатлон” със сребърни медали на държавното по фехтовка
Жените на СК ”Пентатлон” със ...
 09.06.2022 09:50

Сребърни медали спечелиха състезателките на СК "Пентатлон", в състав - Михаела Стефанова, Петя Петкова, Кристина Денина и Цвети Тодорова на Държавното първенство по фехтовка-шпага индивидуално и отборно в Пло

От Гърция: Залп от медали в плуването за треньорките на „Делфините”-Велинград
От Гърция: Залп от медали ...
 08.06.2022 16:28

КАВАЛА. На 05.06. 2022г. за първа година в гръцкия град се проведе международното плувно състезание International Swimming Competition in Kavala. В него участие взеха и треньорките на велинградския Спортен клуб по плув

Платиха за април и благодариха на треньора Митов и футболистите на раздяла
Платиха за април и благодариха ...
 08.06.2022 14:15

ПАЗАРДЖИК. На днешната среща на стадион „Георги Бенковски” на представител на общината с треньора Николай Митов и футболистите на Хебър официално им е казано, че договорите им няма да бъдат подновени. И им

Трансферен удар в Хебър – взехме Николай Николов
Трансферен удар в Хебър – ...
 08.06.2022 13:58

ПАЗАРДЖИК. Бившият национал Николай Николов преминава във волейболния шампион Хебър. Централният блокировач ще носи екипа на тима през сезон 2022/2023, обявиха от клуба във Фейсбук. Николов игра последните три сезона в