Четвъртък, 19 Сеп 2024

Браво на Томас и Антония! Четвърто място на световното първенство по модерен петобой за България, СК “Шампион“ и СК “Боляри“!
Браво на Томас и Антония! ...
 15.09.2024 19:12

КАЛДАС ДА РАЙНА. Четвърто място спечели българската щафета микс на световното първенство по модерен петобой до 17 години в Португалия. Състезателите на СК "Шампион" (Пазарджик) и СК "Боляри" (Велико Търново) Томас Григоров и Ан

Вече сме в Топ 6 на световното по модерен петобой! Декласираха състезатели
Вече сме в Топ 6 ...
 12.09.2024 13:28

Георги Илиев и Томас Григоров от СК "Шампион" вече са в Топ 6 на Световното първенство по модерен петобой U 17 в Калдас де Райна, Португалия, при щафетите. Вече писахме

Доминация на пазарджишките клубове на държавното първенство по модерен петобой на Балона (снимки)
Доминация на пазарджишките клубове на ...
 27.08.2024 09:03

За това съобщи преди минути кметът Петър Куленски. Хеттрик от титли направи Томас Григоров от СК Шампион Пазарджик - победител до 17 г., до 19 г. и до 22 г., както и носител на купа “Христо Чочев”. Отлично

На Европейското: В Топ 5 са петобойците ни в смесената щафета
На Европейското: В Топ 5 ...
 07.07.2024 20:17

АНКАРА. На завършилата днес смесена щафета в последния ден на Европейското първенство по модерен петобой U 17 нашата двойка се класира на пето място от общо 11 щафети, Томас Григоров от СК "Шампион"-(Пазарджик) и Антония Начева

Много силно представяне на Томас и Георги за честта на България и Пазарджик на Европейското по модерен петобой в Турция
Много силно представяне на Томас ...
 06.07.2024 21:46

АНКАРА. В днешния последен ден на индивидуалната надпревара на Европейското първенство по модерен петобой U 17 в турската столица двама от 3-членния ни национален отбор, който се състои от редиците на СК „Шампион“ (Пазарджик), се предс

Титла и бронз за СК “Шампион“ в триатлона – клубът изпраща на Европейското по модерен петобой изцяло пазарджишки тим!
Титла и бронз за СК ...
 01.07.2024 09:56

БУРГАС. Държавното първенство по триатлон спринт  за всички възрасти се проведе в морския град на 29.06-30.06.2024 г.  СК „Шампион“ (Пазарджик) участва с 24 състезатели от  0 до 4-та възрастови групи.  Пазарджишките